Reference

Reference uděleny na

S realitní kanceláři jsem byl při koupi bytu nadmíru spokojený, konkrétně s panem Mgr. Jakubem Doležílkem. Přístup byl profesionální a lidský. Celý obchod proběhl bez jakýkoliv problému.
Tomáš Kuneš

Velice doporučuji. Měl jsem možnost jednat s panem Mgr. Jakubem Doležílkem. Velice profesionální přístup od začátku, až po konečné vyplacení peněz na účet. Perfektní přístup k inzerci nemovitosti, jednání, smlouvy a domluva v jakýkoli čas a den. Za mě vše super, mohu jen doporučit.
David Hadroušek

Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem pana Doležílka. Spolehlivost a rychle jednání, odpověď na jakýkoliv dotaz, spolupráce s ním byla bezproblémová. Můžeme jen doporučit.
Tetiana Tsubera

Pan Doležílek nám rychle a profesionálně pomohl prodat dva byty. Díky rozumnému nacenění jsme na prodej i přes na trhu komplikovanou dobu nemuseli čekat dlouho, což bylo příjemné plus.
Eva Knirschová

S panem Mgr. Doležilkem jsme byli nadmíru spokojeni. Především kvůli jeho profesionálnímu a serióznímu přístupu, který ke své práci a také klientům má. Při uzavření smlouvy o prodeji nemovitosti nás se vším srozumitelně bez jakýchkoliv kliček seznámil. Nemovitost poté hezky nafotil, popsal a inzeroval na předních příčkách. Během prodeje také probíhala častá komunikace s přehledy zájmů potencionálních kupců. Z naší zkušenosti po úspěšným prodeji doporučujeme dále a rádi se opět také sami na pana Mgr. Doležilka obrátíme.
Michal Čuboň

Chtěli bychom velmi poděkovat Vaší realitní kanceláři za prodej našeho '' domečku'', jmenovitě panu Mgr. Jakubu Doležílkovi a to za vstřícné, milé a profesionální jednání. Samozřejmě doporučíme dál a v budoucnu se opět na Vás obrátíme. Ještě jednou velké díky:-)
Lukáš Sova

Dobrý den děkuji za velmi vstřícné , věcné a velmi profesionální jednání pana magistra Jakuba Doležílka. Prodej mé nemovistosti proběhl hladce a jsem velmi , velmi spokojen.Mohu pana Doležílka vřele doporučit. Současně na něj budu obracet i v budoucnosti . Děkuji (
ng. Michael Seidl

Byl jsem velmi spokojena s profesionálním jednáním pana Mgr. Jakuba Doležílka při nákupu garáže. Na jakýkoliv dotaz rychle odpovědel, byl pro mě na emailu i telefonu, kdykoliv bylo něco potřeba. Pana Mgr. Jakuba Doležílka určitě doporučuji a pokud bych sám v budoucnu něco prodával, určitě se na něj obrátím :) Děkuji!
Lukáš Krásný

Bez výhrad doporučuji makléře Mgr. Jakuba Doležílka, ať už se jedná o pronájem či prodej nemovitosti. O všem jsem byl jakožto majitel v průběhu obchodu informován a každý proces probíhal hladce. (
gr. Karel Nedoma

Naprostá spokojenost s přístupem a celým průběhem transakce. (
UDr. Josef Kulhánek

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním jednáním pana Mgr. Jakuba Doležílka při prodeji mých nemovitostí. Jeho přístup byl velmi vstřícný, otevřený, choval se vždy profesionálně a jakákoliv komunikace s ním byla dobrá, jednal velmi rychle a zodpovědně. Mohu ho určitě doporučit. Děkuji!
Zdeněk Michenka

Spolupráce s Mgr. Jakubem byla perfektní, vždy vystupoval profesionálně a velmi oceňujeme jeho lidský přístup. Ještě jednou velké DĚKUJEME.
Richard Musil

S realitní kanceláří jsem byla velice spokojena. Konkrétně pan Jakub Doležílek je profesionál na svém místě. O prodej nemovitosti se skvěle postarat od A do Z. Vše proběhlo férově, rychle a navíc je pan Doležílek velmi ochotný pomoci a poradit, zodpovědět veškeré otázky a to vždy s milým úsměvem a ochotou. Veškeré dokumenty vždy pečlivě připravil a zajistil tím hladký průběh prodeje. Děkujeme!!
Jana Linhartová

S Vaší realitní kanceláří jsem byla velmi spokojena. Přes kancelář jsem prodávala byt. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Kancelář vše zařídila a v podstatě jsem se nemusela o nic starat, pouze si najít čas na podpis hotových dokumentů. Pan Mgr. Jakub Doležílek mě i sestru perfektně informoval o podrobnostech přípravy dokumentace k prodeji a o průběhu schůzek s potencionálními klienty. Spolupráce s ním byla vždy bezproblémová. Má lidský, ale zároveň profesionální přístup. Vaši realitní kancelář mohu určitě doporučit.
Pavlína Ptáčková

S realitní kanceláří jsem byla velmi spokojena. Především oceňuji pana Jakuba Doležílka, který měl na starost prodej mého bytu. Vše zařídil hladce a bez problémů. Vždy mě včas a rychle informoval o jednotlivých prohlídkách a já se nemusela o nic starat. Pouze podepisovat příslušné dokumenty. Díky jeho péči prodej bytu dopadl na 1. Ráda vaši kancelář budu doporučovat.
Vlasta Peterová

Byla jsem velmi spokojena s profesionálním jednáním pana Mgr. Jakuba Doležílka při pronájmu bytu. Jeho přístup byl velmi vstřícný, otevřený, choval se vždy mile a jakákoliv komunikace s ním byla radost, jednal velmi rychle a přesto pečlivě. Mohu ho určitě doporučit. Děkuji!
Tereza Korbová

Velmi profesionální jednání a velmi ochotný přístup realitního makléře Jakuba Doležílka.
Eliška Fojtíková

Při prodeji své nemovitosti jsem měla tu čest s touto skvělou realitní kanceláří. Profesionální přístup, znalost v oboru, rychlé a slušné jednání, skvělá komunikace a spolehlivost. Vřele doporučuji Jakuba Doležílka, se kterým jsem spolupracovala a byla moc spokojená.
Linda Lazová

Maximální spokojenost s přístupem realitního makléře Jakuba Doležílka. Spolehlivost, ochota, výborná komunikace, rychlé jednání a dobré znalosti v oboru. Vřele doporučuji. Děkuji
Vladimír Brožek

Velice děkuji Mgr. Jakubovi Doležílkovi za profesionální jednání při prodeji nemovitosti. Mohu doporučit ve všech ohledech na 100%!
Petra Vaněčková

Mgr. Jakuba Doležílka mohu jenom doporučit. Seriózní a přitom velmi milé jednání. Jsem ráda, že v nepřeberném množství realitek, mám zkušenost právě s touhle. Děkuji
Jana Soudková

Oceňuji velmi vstřícné a seriózní jednání realitního makléře Jakuba Doležílka.
Radek Plavecký

© Copyright 2024 Realitní makléř | Mgr. Jakub Doležílek

Vytvořili v: